BASZTARY 2019

We wtorek 18 czerwca po raz osiemnasty w SP3 w Pszczynie odbyły sie „Basztary”, na których Burmistrz Pszczyny wręczył nagrody dla najlepszych absolwentów i laureatów konkursów przedmiotowych ze szkół gminy Pszczyna. Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie, Karolina Olszowiec otrzymała statuetkę i dyplom  dla „Najlepszego Absolwenta SP10 w Piasku” Marcin Anderko nagrodzony także statuetką i dyplomem dla „Najlepszego Absolwenta SP10 w Piasku”.  Marcin otrzymał również dyplom uznania za tytuł Laureata Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
Naszym uczniom bardzo gratulujemy!
Życzymy Wam wielu sukcesów w kolejnym etapie edukacji, a przede wszystkim życzymy Wam wspaniałego wakacyjnego wypoczynku.

absolwenci

Zdrowe rymowanki

Uczniowie klas drugich realizują projekt „Od grosika do złotówki”. W ramach projektu zorganizowano ogólnopolski konkurs „Zdrowe Rymowanki”. Uczniowie mieli za zadanie ułożyć rymowankę promującą zdrowy tryb życia lub zdrowe odżywianie. Dziesięcioro drugoklasistów podjęło wyzwanie i wzięło udział w konkursie.

Z dumą informujemy, że uczeń klasy IIb Bartek Kokot zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zdrowe rymowanki”. Uczeń klasy II a  Tomek Kała zdobył wyróżnienie w tym konkursie. Gratulujemy!

pizap.com15608565106781

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W piątek teren wokół szkoły zamienił się w wielkie targowisko. Już po raz drugi obchodziliśmy Dzień Przedsiębiorczości. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością w przygotowaniu swoich biznesów. Najwięcej „złotych szkolnych” zebrała klasa 4b. Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie klasy 7a, a trzecie miejsce przypadło klasie 4c.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zabawie! :-))
Zobacz także – kliknij.

IMG_4770 IMG_4754 IMG_4751 IMG_4731 IMG_4713 IMG_4711 IMG_4709 IMG_4701 IMG_4698 IMG_4681