Mamy wybór – nie palimy!

POWIEDZ    PAPIEROSOM

W październiku rozpoczęliśmy w klasach starszych profilaktyczne zajęcia dotyczące ryzykownych zachowań młodzieży.  Przeprowadza je dla uczniów naszej szkoły zaproszona studentka medycyny Pani Magdalena Wątroba – członkini IFMST – Poland, w ramach Programu do spraw Zdrowia Psychicznego. W bardzo przekonujący sposób uświadamia uczniom, jaki negatywny wpływ ma palenie na naukę, zdrowie oraz jak należy się zachować , gdy inni wokół nas palą.

Pozostawia uczniów z pytaniem:                                                                                 – Co zrobimy z naszym życiem?                                                                                  To sprawa każdego z nas, ale…mamy wybór i świadomość, jak wiele negatywnych skutków niesie za sobą palenie papierosów.