European Day of Languages

We wrześniu uczniowie klas V i VI przystąpili do europejskiej współpracy w ramach programu eTwinning. Wraz z uczniami z Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Słowacji, Turcji, Włoch oraz Ostrowa Wielkopolskiego realizowali projekt pt. „European Day of Languages” czyli „Europejski Dzień Języków”, którego celem było poszerzenie wiedzy na temat kultury innych krajów europejskich. Głównym punktem projektu było własnoręczne wykonanie pocztówek przedstawiających ciekawe zakątki swojego kraju, symbole, potrawy, ważne postaci, słowniczek zwrotów, a następnie wysłanie ich do pozostałych uczestników. Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do wykonania zadania i z niecierpliwością oczekują na pocztówki kolegów z partnerskich szkół europejskich.

Certyfikat eTwinning

42870547_177797203112923_863673418774478848_n

Kolejne Sukcesy Oskara

Oskar Witek W sobotę 29.09.2018 r. Oskar Witek startował w bardzo mocno obsadzonym „Międzynarodowym Turnieju Karate Polish Open WKB” . Do turnieju przystąpiło ponad 200  zawodników z krajów takich jak:  Polska, Rumunia, Ukraina, Łotwa, Rosja, Węgry. Rywalizacja na turnieju stała na bardzo wysokim poziomie sportowym, wśród startujących widzieliśmy byłych i aktualnych medalistów mistrzostw Świata i Europy.
Oskar Witek w tak mocnej obsadzie zdobył znakomite 3 miejsce, wygrywając 3 walki przed czasem, w tym jedna przez techniczny nokaut. Gratulacje!!!
Życzymy Oskarowi dalszych sukcesów w sportowej walce!