Mistrzostwa gminne w tenisie stołowym

n0wyWe wtorek
26 stycznia gościliśmy tenisistów z Czarkowa,
Wisły  Wielkiej, Poręby i Łąki.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt
(Julka Iskrzycka, Maja Bilek, Kamila Kędzior) i chłopców  (Maksiu Malcharek, Marcin Anderko, Darek Ryguła).  Chłopcy zdobyli I miejsce a  dziewczynki II
i obie nasze drużyny awansowały na kolejny etap zmagań – zawody powiatowe.
Gratulacje! Powodzenia w kolejnych zawodach!

Jedna myśl w temacie “Mistrzostwa gminne w tenisie stołowym”

  1. Pięknie nam się ten tenis rozwija. Mamy całkiem sporą drużynę .Chłopcy jak zwykle na czele. Dziewczyny godnie przejęły pałeczkę po absolwentkach, które już opuściły naszą szkołę(zawsze podziwiałam Wiktorię Staroń-niewielka, a duchem-uuu..Ha). Świetnie, oby tak dalej. Trzymam kciuki. To bardzo wymagający sport. Nie dość że trzeba się sporo nabiegać, to jeszcze umieć przewidzieć ruch przeciwnika . Tym bardziej podziwiam. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.