WIELKI POST – REKOLEKCJE SZKOLNE

fast-78493_1280

W Środę Popielcową rozpoczął się w Kościele czterdziestodniowy czas Wielkiego Postu. Dla wiernych jest on wezwaniem do pokuty i przemiany życia. W tym czasie przygotowujemy się do godnego przeżycia największych Świąt chrześcijaństwa – Wielkiej Nocy. Są to najważniejsze Święta, dlatego też domagają się specjalnego przygotowania.

Uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w rekolekcjach, które odbędą się w dniach od 25-27.02. 2015 r. tj. od środy do piątku.

środa  i czwartek godz. 8.30 -10.00 klasy IV- VI

godz. 10.00 – 11.30 klasy I –  III

piątek                      godz. 8.30 – 9.30 nauka rekolekcyjna dla klas IV – VI

Msza Święta o godz. 9.30,dla wszystkich, po Mszy                                          Świętej nauka   rekolekcyjna dla klas I-III