Budżet 2015 dla dzieci oraz wszystkich mieszkańców Piasku.

ZOSTAŁY NAM JESZCZE TYLKO CZTERY DNI BY ZAGŁOSOWAĆ NA ZADANIA Z PIASKU!

W tym roku Rada Rodziców wspólnie z Radą sołecką zgłosiła do Budżetu Obywatelskiego 2015 dwa zadania inwestycyjne oraz trzy zadania społeczno -kulturalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich do głosowania na nasze projekty. Niech mali wezmą za ręce starszych, razem siądą do komputera i zagłosują na stronie www.obywatelski.pszczyna.pl na projekty z Piasku.

Zadanie inwestycyjne nr 51 dotyczy budowy tuż obok boiska „Orlik” bieżni i skoczni do skoku w dal takich z prawdziwego zdarzenia, jakie spotkać możecie na stadionach. Chcemy również wymienić bramki na asfaltowym boisku oraz urządzić w ich pobliżu siłownię plenerową. Chcemy również wyremontować drogę, która prowadzi ze szkoły do „Orlika” aby wszyscy mogli się nią bezpiecznie przemieszczać. Dzięki pomocy Pani Joasi Kania -Gilioli możemy Wam pokazać jak może to wyglądać.

Untitled

 

 

 

 

bieżnia1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie inwestycyjne nr 52 dotyczy zagospodarowania terenów przy ul.Słowackiego – wykonania siłowni plenerowej przy placu zabaw, wykonaniu ścieżek, oświetlenia, budowie miejsca na ognisko.

projekt slowackiego

 

 

 

 

 

 

 

Zadanie kulturalno -społeczne nr 11 dotyczy zorganizowania w przyszłym roku „Dni Piasku”

Zadanie kulturalno -społeczne nr 27 dotyczy między innymi powiększenia księgozbioru naszej biblioteki publicznej o ciekawe pozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy również by w bibliotece pojawił się nowy, multimedialny sprzęt.

Zadanie kulturalno -społeczne nr 28 dotyczy pośrednio dorosłych (rodziców) ale przede wszystkim Was dzieci, i to od Was zależy, czy zostanie ono sfinansowane. To zadanie to organizacja półkolonii dla dzieci sołectwa Piasek w wakacje 2015.  Chcemy, aby jak najwięcej dzieci skorzystało z tej możliwości wypoczynku. Chcemy również, by można było zorganizować fajne i atrakcyjne wycieczki np. do Krasiejowa czy Zatoru.

 

Jeżeli zmobilizujecie rodziców, starsze (co najmniej 16-letnie) rodzeństwo, dziadków, ciocie, wujków, którzy mieszkają na terenie gminy Pszczyna do tego by zagłosowali na nasze projekty, jest szansa, że przyszły 2015 rok będzie dla nas wszystkich wielkim wydarzeniem.

Swój głos można oddać klikając tu!

2 myśli w temacie “Budżet 2015 dla dzieci oraz wszystkich mieszkańców Piasku.”

  1. JA DOROSŁA PROSZĘ WAS DZIECI. PRZYJDŹCIE DO DOMU I TRĄBCIE OD DRZWI: MAMO,TATO GŁOSUJCIE, BO PRZEGRAMY. BEZ WASZEJ POMOCY SIĘ NAM NIE UDA. A WARTO COŚ ZROBIĆ DLA NAS WSPÓLNIE. DLA MAŁYCH I DUŻYCH. Zauroczona Mama

  2. A ja jeszcze dodam: to samo przekażcie babciom, dziadkom, ciociom, wujkom, kuzynom, rodzeństwu i kuzynom którzy mają już co najmniej 16 lat GŁOSUJCIE! Wiele jest teraz w Waszych rękach.

Możliwość komentowania została wyłączona.