Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego „ALE JAJO”

Nasze JAJADzisiejszego dnia, w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs wielkanocny pt. „ALE JAJO”. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie przepięknych prac! Jak widać pomysłowość, różnorodność form nie są obce naszym przedszkolakom. Prace można zobaczyć w korytarzu przy wejściu do przedszkola. Zapraszam również do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć naszych milusińskich i ich prace.

Sukces w rejonowych zawodach tenisa stołowego

27. 03. 2014 r. nasza drużyna tenisistek stołowych w składzie: Zofia Kłapyta, Karolina Śleziona i Wiktoria Staroń, wzięła udział w rejonowych zawodach tenisa stołowego w Chybiu. W zawodach rywalizowało 5 szkół. Poziom gry był bardzo wysoki, a walka o każdy punkt do klasyfikacji końcowej zaciekła.
Nasze dziewczyny spisały się znakomicie i zajęły III miejsce za SP 1 w Chybiu i ZSP 2 w Wiśle Malince. Dużym sukcesem jest również II miejsce Zosi w klasyfikacji indywidualnej. Brawo dziewczyny!

Jak każdy sukces, także i ten jest wynikiem zaangażowania i systematycznej pracy dziewcząt na treningach w szkole i w klubie. Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!

J. Mazurczyk