Konkurs plastyczny

Po raz szósty International Union of Railways ogłosiło Międzynarodowy Konkurs Plastyczny o tematyce bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku 4-12 lat. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych: 4-7 lat i 8-12 lat.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni za pomocą głosowania, które odbędzie się na specjalnej stronie internetowej. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do końca kwietnia 2014 r. Nagrodzone rysunki zostaną przesłane do ILCAD przed Międzynarodowym Dniem Bezpieczeństwa na Przejazdach w czerwcu 2014 r. i mogą być wystawione w trakcie kampanii.

Swoje prace możecie przynieść do biblioteki szkolnej gdzie zostaną zeskanowane i wysłane do organizatorów. Termin: 7 marca 2014 r.

Tworząc swoją pracę nie zapomnijcie o kierowcach zawodowych prowadzących szkolne autobusy, autokary, taksówki, minivany, traktory, ciężarówki, pojazdy ratownictwa. To oni powinni dbać o wasze bezpieczeństwo przejeżdżają przez nasze przejazdy kolejowe.

„Tylko mi powiedz… Kocham Cię”

Dnia 14 lutego 2014 zorganizowano w przedszkolu akcję „ Trochę słodkości na święto miłości„. Dzięki pomocy i wsparciu Rodziców, każde dziecko zostało poczęstowane ręcznie robionym ciasteczkiem, faworkiem, lizaczkiem lub innym drobnym łakociem. Rozdano gąbkowe serduszka gniotki, które mogą pomóc w rozwinięciu mięśni dłoni, przygotowując dzieciaki do pisania. Odnotowano tajemnice dziecięcych miłości, kogo lubią, kochają, szanują… Wszystkie wpisy można obejrzeć w Księdze Miłości, która znajduje się w przedszkolu. Bardzo serdecznie dziękuję pani Barbarze Bułhak za pomoc i pyszne ciasto oraz wszystkim Rodzicom, którzy wiedzą i czują, że czasami jedno słowo, uśmiech, gest może odmienić dziecięcy świat.  Beata Szymura OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
WP_20140213_010 WP_20140213_014