„Tylko mi powiedz… Kocham Cię”

Dnia 14 lutego 2014 zorganizowano w przedszkolu akcję „ Trochę słodkości na święto miłości„. Dzięki pomocy i wsparciu Rodziców, każde dziecko zostało poczęstowane ręcznie robionym ciasteczkiem, faworkiem, lizaczkiem lub innym drobnym łakociem. Rozdano gąbkowe serduszka gniotki, które mogą pomóc w rozwinięciu mięśni dłoni, przygotowując dzieciaki do pisania. Odnotowano tajemnice dziecięcych miłości, kogo lubią, kochają, szanują… Wszystkie wpisy można obejrzeć w Księdze Miłości, która znajduje się w przedszkolu. Bardzo serdecznie dziękuję pani Barbarze Bułhak za pomoc i pyszne ciasto oraz wszystkim Rodzicom, którzy wiedzą i czują, że czasami jedno słowo, uśmiech, gest może odmienić dziecięcy świat.  Beata Szymura OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
WP_20140213_010 WP_20140213_014

Jedna myśl w temacie “„Tylko mi powiedz… Kocham Cię””

Możliwość komentowania została wyłączona.