Konkurs plastyczny

Po raz szósty International Union of Railways ogłosiło Międzynarodowy Konkurs Plastyczny o tematyce bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku 4-12 lat. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych: 4-7 lat i 8-12 lat.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni za pomocą głosowania, które odbędzie się na specjalnej stronie internetowej. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do końca kwietnia 2014 r. Nagrodzone rysunki zostaną przesłane do ILCAD przed Międzynarodowym Dniem Bezpieczeństwa na Przejazdach w czerwcu 2014 r. i mogą być wystawione w trakcie kampanii.

Swoje prace możecie przynieść do biblioteki szkolnej gdzie zostaną zeskanowane i wysłane do organizatorów. Termin: 7 marca 2014 r.

Tworząc swoją pracę nie zapomnijcie o kierowcach zawodowych prowadzących szkolne autobusy, autokary, taksówki, minivany, traktory, ciężarówki, pojazdy ratownictwa. To oni powinni dbać o wasze bezpieczeństwo przejeżdżają przez nasze przejazdy kolejowe.