Andrzejki w klasie Ib

„Na andrzejki w końcu listopada ulać coś z wosku wypada”

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci często zastanawiają się, co ich w życiu spotka, planują, marzą. Uczniowie klasy Ib z niecierpliwością czekali na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w środę 27 listopada, kiedy to pierwszoklasiści udali się do Kaniówki. Przywitała nas wróżka, a wraz z nią rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek połączony z zabawą, tańcem i wróżbami. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy uczniowie wrócili do szkoły z uśmiechami na twarzy i małym podarunkiem. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tak świetnej zabawy.

Beata Goleń- Świgoń

Tutaj więcej zdjęć