SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

05. 12. 2012 r. uroczyście świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Górnika.

Nasz gość – Pan Krzysztof Reclik w galowym stroju oglądał występy artystyczne przygotowane specjalnie na tę uroczystość przez naszych przedszkolaków. Nie zabrakło piosenek, wierszyków, tańców, życzeń oraz prezentów dla naszego gościa.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadań o ciężkiej pracy górniczej oraz wielu niebezpieczeństwach czyhających na nich pod ziemią. Dzięki panu Krzysztofowi jeszcze bardziej uświadomiliśmy sobie jak wielu ludzi jest narażonych na niebezpieczeństwa związane z wykonywaniem swojego zawodu.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim górnikom za trud i poświęcenia każdego dnia. Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy naszego gościa na przyszłoroczną „Barbórkę” do naszego przedszkola. Pamiątkowe zdjęcia z Górnikiem do obejrzenia w galerii.

Szczęść Boże!

Mariola Pastuszka