Wigilijka w przedszkolu

Dzisiaj w grupie średniaków odbyło się spotkanie opłatkowe. Wszyscy pięknie ubrani złożyliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, a następnie zasiedliśmy do świątecznego stołu, aby skonsumować przepyszne słodkości przyniesione przez dzieci.

W tym dniu, tak szczególnym nie mogło zabraknąć kolęd, a w szczególności naszej ulubionej piosenki Arki Noego „Świeć gwiazdeczko”. Atrakcją były także  upominki i prezenty pod choinką, na które dzieci czekały z niecierpliwością.

Anna Żupa

Ania, jako solenizantka obchodziła swoje 4 urodziny podczas Wigilijenki grupowej. Usłyszała chóralnie odśpiewane „Sto lat” i życzenia, a w zamian, w podziękowaniu częstowała czekoladowymi aniołkami. Aniu – wszystkiego najlepszego!

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek

Z radością dzielimy się sukcesami naszych młodych artystów. Tym razem w świątecznym nastroju w XIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek swoje miejsce wśród laureatów wyśpiewali:

w kategorii solista: Patrycja Sołtys kolędą Mizerna cicha (opracowanie muzyczne i przygotowanie Karina Głowacka- Bieszczad). Na skrzypcach towarzyszył jej Mikołaj Poloczek,

w kategorii zespół zespół wokalny: Julia Biela, Karolina Olszowiec, Filip Poloczek, Julia Skamarajtys, Patrycja Sołtys. Skrzypce – Mikołąj Poloczek kolędą Oj maluśki (opracowanie muzyczne i przygotowanie Karina Głowacka- Bieszczad),

w kategorii dzieci przedszkolne: Wiktoria Sołtys kolędą Przybieżeli do Betlejem (przygotowanie Magda Drobiec).

W przeglądzie wzięły też udział artyści przygotowani przez Magdę Drobiec: Natalia Lazarek, Ola Paliczka oraz zespół w składzie: Sylwia Staroń, Justyna Ficek, Magda Kozik.

Należy dodać, że w przeglądzie wzięło udział 430 wykonawców, w tym 33 solistów i 26 zespołów. Wszyscy laureaci wystąpią na Koncercie Galowym  dnia 6 stycznia 2013 r.

Gratulujemy, Cieszymy się z Waszych sukcesów i oczekujemy na ostateczne wyniki.

Koncert Świąteczny 2012

Noc taka cichutka, zimna
Tej nocy rodzi się Dziecina
Z nieba już są aniołowie