Nagrody, nagrody

Dzisiaj odbył się ostatni apel w tym roku. Była to okazja do podsumowania pracy w ciągu całego roku. Zostały wręczone ostatnie nagrody w konkursach matematycznych, tym, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole oraz dla zdobywców kart rowerowych w ramach programu Bezpieczna JazdaPani Jadwiga Mazurczyk i Elżbieta Sobiech omówiły osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły i wręczyły i dyplomy najlepszym sportowcom z klas IV-V.


Pani Wicedyrektor przeczytała także listę tych, którzy w tym roku otrzymali stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dlatego po apelu ustawiła się do sekretariatu długa kolejka. :)

Wszystkim gratulujemy i życzymy dobrego wypoczynku i regeneracji sił dla zdobywania dalszych sukcesów w przyszłym roku!

2 myśli w temacie “Nagrody, nagrody”

  1. Dzisiaj naprawdę DUŻO dzieci dostało DUŻO dyplomów:)

  2. Brawa dla klasy IVb, która BARDZO udziela się sportowo (zwłaszcza dziewczyny)!

Możliwość komentowania została wyłączona.