Zielone śniadanie na powitanie wiosny

To właśnie dziś rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Z tej właśnie okazji uczniowie klasy I b wzięli udział w akcji: ZIELONE ŚNIADANIE NA POWITANIE WIOSNY.  Uczniowie udali się na stołówkę szkolną, gdzie mamy przygotowały specjalnie dla nich zielone kanapki. Takie najprostsze na świecie. I najsmaczniejsze. I zdrowe.  Był świeżutki chleb z naszej piekarni, beczkowe masło oraz zielony pachnący szczypiorek. Od razu zapachniało wiosną. Dzieci ze smakiem zajadały wiosenne kanapki. Podzieliliśmy się również z innymi uczniami naszej szkoły.

Zachęcamy! Jedzcie zielone kanapki na wiosnę… Jedzcie zdrowo i kolorowo!

Podziękowania dla mam – pani Heleny Nosek, Agnieszki Helios oraz Ani Wagner – które przygotowały zielone śniadanie.

Zobaczcie więcej!

Warsztaty taneczne w klasie I a

Dnia 19 marca uczniowie klasy I a uczestniczyli w godzinnych warsztatach tanecznych przeprowadzonych w ramach zajęć wf. Zajęcia poprowadziła pani Agnieszka Biela- instruktor fitness. Uczniowie mieli okazję poćwiczyć przy muzyce, a za swoją aktywność i zaangażowanie otrzymali od pani Agnieszki lizaki oraz dyplom.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!