Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

15 marca w Domu Kultury w Czarkowie odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej – „Śpiewajmy na chwałę Panu”.
W konkursie wzięli udział przedszkolacy, z pięciu przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych, klas I-III i IV-VI w 24 grupach. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny, z klas I-III- Julia Jaworska, Natalia Lazarek, Joanna Ryba, Daria Ryguła, z klas IV-VI- Aleksandra Paliczka, Julia Skamarajtys, Patrycja Sołtys.
Gościem honorowym konkursu była schola z Piasku, prowadzona przez byłe absolwentki naszej szkoły Martę i Monikę Wróbel.
„Młodzi artyści” prezentowali wysoki poziom artystyczny, jury miało nie lada problem z wyłonieniem tych najlepszych. Tym razem nie było pierwszych miejsc, tylko wyróżnienia I, II i III stopnia.
Aleksandra Paliczka, Julia Skamarajtys, Patrycja Sołtys w piosence „W cieniu Twoich rąk” z akompaniamentem gitary i organ otrzymały wyróżnienie I stopnia oraz dyplom i pamiątkowe książki.
Gratulujemy!!!