Madagaskar w kinie Wenus

Dnia 8 października, w sobotę, 60 uczniów z naszej szkoły, często z bratem lub siostrą, wyjechało do Pszczyny aby w kinie Wenus obejrzeć film pt. “Madagaskar”. Najmłodszy uczestnik wycieczki miał 5 lat i dopiero stanie sie uczniem naszej szkoły a najstarsi – to gimnazjaliści, którzy niedawno ukończyli nasza szkołę podstawową. Seans rozpoczął się kilka minut po 11.00, kiedy każdy zajął upragnione miejsce na balkonie lub na parterze kina a tradycyjny popcorn został zakupiony.

Film Madagaskar jest filmem animowanym, równie pięknym jak poprzednie dzieło tych samych twórców – Shrek. Opowiada o zwierzętach, które mieszkają w Nowojorskim zoo. Jedno z nich – zebra – pragnie zamieszkać w dziczy. Pewnej nocy, kiedy całe zoo zasypia, postanawia zrealizować swoje marzenie i wybiera się ulicami Nowego Jorku na Dworzec Centralny. Przyjaciele odkrywszy jego nieobecność postanawiają wyruszyć z misją ratunkową. A co ma do tego tytułowy Madagaskar? Kto nie wie ten musi jak najszybciej zobaczyć ten film.

Film chyba wszystkim się spodobał bo w czasie seansu często było słychać śmiech, a wszyscy wychodzący z kina byli uśmiechnięci.

  • Karolina Zioło
  • Aleksandra Skapczyk
  • Agnieszka Mazur

Jedna myśl w temacie “Madagaskar w kinie Wenus”

  1. Czy jechać czy nie to pytanie gnębiące wiele dzieciaków? Mamo prosze daj mi na bilet! te słowa wyłaniały się po zastanowieniu. Spowodował to wyjazd na bardzo śmieszną kreskówkę
    Madagaskar, która napewno wszystkim bardzo się podobała. Mówi się, że szkoła to buda do której się wybrać to iść budować piramidę. Jak widać są na świecie wyjątki. :) :) :)

Możliwość komentowania została wyłączona.