Nasz Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Nauczyciela w naszej szkole miały miejsce 13 października br. W tym dniu wszyscy pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście mogli obejrzeć przygotowany program artystyczny z udziałem uczniów naszej szkoły.

Program składał się z trzech części. Pierwszą z nich był występ klasy III a, która pod kierunkiem Aleksandry Skapczyk przygotowała wspaniałe przedstawienie pt. „ W Pieprzowym Królestwie”. Drugą część programu pt. „Złote Róże 2005” przedstawili uczniowie klas IV i V. Do powstania tego programu przyczynili się wszyscy uczniowie szkoły, którzy wypełnili ankietę, zawierającą 16 kategorii dotyczących kontaktów nauczyciela z uczniem. Każdy nauczyciel został nagrodzony złotą różą w danej kategorii. Nagrody wręczali uczniowie przebrani za znane osoby ze świata sportu, filmu, muzyki, bajki i rozrywki. Program został przygotowany po kierunkiem Katarzyny Bilek i Barbary Kudeli.

A oto kategorie i uhonorowani nimi nauczyciele:

• MOJA UKOCHANA PANI – pani Beata Skrzypiec, pani Karina Głowacka-Bieszczad, pani Agnieszka Mazur, pani Mariola Mańka, pani Aleksandra Skapczyk oraz pani Elżbieta Kałuża,
  • NAJBARDZIEJ LUBIANY NAUCZYCIEL – pani Katarzyna Bilek,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ SPRAWIEDLIWY – pani Elżbieta Sobiech,
  • NAUCZYCIEL ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY – ksiądz Andrzej Biskup,
  • NAUCZYCIEL ZAWSZE DOTRZYMUJĄCY SŁOWA- pani Jadwiga Mazurczyk,
  • NAUCZYCIEL OŚWIECAJĄCY NASZE UMYSŁY – pani Anna Ryba,
  • NAJLEPSZY PRZYJACIEL UCZNIA – pani Barbara Kudela,
  • NAUCZYCIEL Z HUMOREM – pani Karolina Zioło,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ POMYSŁOWY – pani Elżbieta Lech,
  • NAUCZYCIEL LUBIĄCY ZASKAKIWAĆ – pani Elżbieta Szafron,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ WYROZUMIAŁY DLA UCZNIA – pani Barbara Pyclik,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ CIERPLIWY – pani Jadwiga Masny,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ OTWARTY NA PROBLEMY UCZNIÓW – pani Mariola Jaworska,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ ŻYCZLIWY – pani dyrektor Jolanta Rudka,
  • NAUCZYCIEL NAJBARDZIEJ OPIEKUŃCZY – pani Ewa Janeczek,
  • NAUCZYCIEL WPROWADZAJĄCY NAS W ŚWIAT BAJEK – pani Urszula Kałuża.

Trzecią częścią programu był występ zespołu tanecznego, który przygotowały panie Karina Głowacka-Bieszczad i Jadwiga Masny. Całej akademii towarzyszył chór szkolny pod dyrekcja pani Jadwigi Masny.

Wszyscy obecni goście oraz pracownicy otrzymali kwiaty i życzenia przygotowane przez SRU.
Barbara Kudela, Katarzyna Bilek

3 myśli w temacie “Nasz Dzień Edukacji Narodowej”

Możliwość komentowania została wyłączona.