Jesienne Drzewo / Frotaż z liści

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Kreatywne Prace Plastyczne. Wykonali dwa kolejne zadania wyznaczone na listopad.

Artyści wyrażali swoje rozumienie świata za pomocą impresji plastycznych. Nabyli osiągnięcia w zakresie percepcji wizualnej, obserwacji i doświadczeń.

Znaczącym celem zajęć z arteterapii było rozwijanie samodzielności, wzmacnianie poczucia sprawczości i wiary we własne siły. Leczenie sztuką redukujące lęk, stres, zmniejszające poziom agresji oraz podnoszenie samooceny.

Prace absolwentów naszej szkoły są opublikowane na stronie Fb KPP (pod postem listopad) w celu popularyzacji twórczości plastycznej uczniów. Zachęcam do lajkowania prac plastycznych.