Mikołajki w Banialuce

Jak co roku klasy I – III spędziły miłe chwile w teatrze Banialuka w Bielsku Białej. Zobaczyliśmy barwne przedstawienie Tymoteusz wśród ptaków.To zaskakująca historia Misia, który pewnego dnia postanawia zaopiekować się porzuconym… kukułczym jajkiem. Jest to przedstawienie z przesłaniem o rodzicielskiej miłości. Nowoczesna scenografia, klimatyczna muzyka, niebywałe połączenie gry aktorskiej z animacją lalkami, barwne ptaki w wyśmienitych kreacjach – to wszystko sprawiło, że spektakl był dużym przeżyciem. I żywym kontaktem ze sztuką, bowiem uczestnictwo w przedstawieniu teatralnym jest wpisane w edukację wczesnoszkolną.

Po spektaklu uczniowie spotkali się z Mikołajem, który obdarował ich drobnymi upominkami.

Fotor1205160129