Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

24 kwietnia 2024 r. laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas I–III wzięli udział w XIX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej nr 14 w Wiśle Wielkiej. Naszą szkołę reprezentowali: Łucja Kula z kl. I a, która recytowała wiersz Jana Brzechwy „Samochwała”, Hanna Błażyca z kl. III a, który recytowała wiersz Ludwika Jerzego Kern „Niespodzianka” oraz  Małgorzata Pudełko z kl. III ci, która recytowała wiersz Joanny Papuzińskiej „Sto”. Wszyscy uczniowie naszej szkoły pięknie się zaprezentowali. Szczególne słowa uznania należą Hani Błażycy, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas II – III. Jak zawsze jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły i serdecznie im gratulujemy.