Klasowy Konkurs recytatorski w klasie 2A

I miejsce:   Laura Jaros

II miejsce: Judyta Skorupka

III miejsce: Maks Kudela

Wyróżnienie: Alicja Palka, Antonina Barnaś, Marcela Koruba                        Wszystkim należą się pochwały i gratulacje!!!

Dziękujemy Paniom: Alinie Bałuch, Ewie Wali i Magdalenie Szymczak za pracę w komisji konkursowej.

AKCJA „ZNAKI NADZIEI HOSPICJUM ŚW. OJCA PIO” W PSZCZYNIE

We wtorek 9 kwietnia br. członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z uczniami przebywającymi na świetlicy szkolnej w ramach akcji „Znaki Nadziei Hospicjum Św. Ojca Pio” w Pszczynie posadzili przed głównym budynkiem szkoły żonkile.

Żonkile są rozpoznawalnym na całym świecie znakiem hospicjum. Udział w „Znakach Nadziei”, czyli sadzenie i pielęgnowanie żonkili, to gest solidarności z osobami ciężko chorymi i tymi, którzy niosą im pomoc.

Nasza szkoła została zgłoszona w tym roku szkolnym do akcji „Znaki Nadziei” przez wychowawczynię świetlicy szkolnej – Panią Annę Mańkę. Co roku planujemy dosadzać kwiaty by wspierać akcję.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji sadzenia żonkili: Alinie Żaloudik, Annie Pecynie, Blance Gołębiewskiej, Antoninie Barnaś, Marcie Kubeckiej, Idze Musioł i Matyldzie Spychała.
Serdeczne podziękowania kierujemy także do naszych Panów konserwatorów, którzy pomogli przygotować teren pod sadzenie kwiatów.