Półkolonie w Naszej szkole

Półkolonie 2021

Pierwsze dwa tygodnie wakacji  były bardzo atrakcyjne dla uczniów  klas I – III.  Nasza szkoła z pomocą Pszczyńskiego Centrum Kultury zorganizowała wspaniałe półkolonie. Program był bardzo urozmaicony. Przygotowano wiele atrakcji między innymi: spotkanie z śląską gwarą  w Skansenie, warsztaty pszczelarskie, zajęcia z robotyki.  Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się  podchody  śladami pszczyńskiej historii. Wiedzę  o dawnych dziejach rozwijały   w czasie spotkań w Muzeum Prasy Śląskiej i w Zagrodzie Żubrów.  Swoją energię uczestnicy półkolonii wyładowały na zajęciach  tańca współczesnego oraz  w Parku Wodnym  w Tychach, Ośrodku Sportów Wodnych w Łące i  w Parku Trampolin.  Wielką radość sprawiły dzieciom wyjazdy do Westernowego Miasteczka w Żorach i wizyta w kinie.
Życzymy udanych wakacji. 

Zajęcia taneczne w PCK