ROZDANIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY

26 czerwca 2020 roku 38 Absolwentów Szkoły Podstawowej w Piasku odebrało świadectwa ukończenia szkoły, z zachowaniem obowiązujących procedur i wytycznych GIS oraz MEN.

Najlepszymi Absolwentami Szkoły Podstawowej w Piasku w roku szkolnym 2019/2020 zostali: Dominik Chojecki z klasy 8b oraz Aleksandra Warchał z klasy 8a.
25 czerwca odbyła się uroczystość online, podczas której najlepsi absolwenci szkół podstawowych odebrali ufundowane przez Gminę Pszczyna statuetki, nagrody oraz listy gratulacyjne. W spotkaniu uczestniczyła również Anna Mykhno z klasy 8a, która została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim absolwentom oraz uczniom życzymy niezapomnianych przeżyć, odkrywania nowych miejsc, spędzania czasu z przyjaciółmi, zbierania wspomnień oraz zasłużonego odpoczynku!
Wróćcie do szkoły pełni uśmiechu i energii w nowym roku szkolnym!

K. Bilek, A. Ryba

Grafika: Roksana Konieczny

IMG20200625132259