Rusza Wolontariat- pierwsze po wakacjach spotkanie w „Domu Przystań” w Pszczynie

W środę 26 września odbył się pierwszy wyjazd,  w ramach wolontariatu do „Domu Przystań” w Pszczynie, po długiej wakacyjnej przerwie.  Nasze uczennice: Julia Kędzior, Paulina Mazur, Paulina Stęchły i Oliwia Wierzchowska czekały  z niecierpliwością na to spotkanie.  Zostały ciepło przywitane przez zaprzyjaźnione z nimi dzieci,  zwłaszcza, że czas rozłąki był tym razem długi.

Dzieci, do których przyjeżdżają nasze wolontariuszki,  były tym razem  po zajęciach, zadania domowe zostały już  odrobione, więc był tylko czas zabawy i rozmów, który jak zwykle szybko minął.

Dla Oliwii było to nowe doświadczenie, mam nadzieję, że będzie chciała nadal  pracować jako wolontariuszka.

BeFunky-collage (5)