Podsumowanie Kiermaszu

BeFunky-collage (5) „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” (sentencja, autor nieznany).

Kiermasz wiosenny odbył się 4 i 5 kwietnia, w tym roku był poprzedzony konkursem plastycznym, na najładniejszą ozdobę świąteczną.
Organizatorzy konkursu zastrzegli sobie możliwość sprzedaży na kiermaszu pisanek, stroików oraz kartek wykonanych przez uczniów na konkurs. Kiermasz trwał dwa dni, gdyż świątecznych ozdób było mnóstwo, nie zabrakło również słodkości w postaci wielkanocnych ciastek, baranków, pysznego sernika, oraz babeczek. Zainteresowanie kiermaszem było  duże, bowiem cel dla którego był zorganizowany jest nam bliski, od wielu lat propagujemy ideę hospicyjną w naszej szkole i bierzemy udział w różnych akcjach prowadzonych przez pszczyńskie Hospicjum św. O. Pio.
Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie kiermaszu, a szczególnie  uczniom kupującym, sprzedającym ich rodzicom oraz Paniom, które piekły słodkości, wykonały kartki i piękne dekoracje.

BeFunky-collage (6)

Dziękuję Paniom: B. Kudeli, B. Bułhak, M. Pastuszce, A. Jarosz, J. Nowotyńskiej, B. Folek, B. Wardziak.
Dochód z kiermaszu wyniósł 1.607 zł. i został przekazany na budowę Hospicjum św. O. Pio w Pszczynie

Warto pomagać . To co robimy dla innych ma szczególną wartość.