SZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje dla uczniów odbędą się w terminie

od 1. 03 ( środa )  do 3. 03 2017 r.

środa, czwartek ;

klasy I – III – nauki rekolekcyjne w kościele o godz. 9.45

klasy IV – VI –  nauki rekolekcyjne w kościele o godz. 11.15

piątekMsza święta dla wszystkich  o godz. 10.00

Uczniowie , którzy korzystają z sakramentu pokuty mogą przyjść do spowiedzi 15 minut wcześniej, przed naukami rekolekcyjnymi.

Świetlica w czasie rekolekcji czynna od 6:30 do 16:30

Módlmy się w intencji Sióstr Służebniczek NMP,  które będą głosić dla nas rekolekcje oraz o światło Ducha świętego dla nas, aby ten czas był przez nas jak najlepiej przeżyty i  wydał obfite owoce w naszym życiu.

W czasie rekolekcji wielkopostnych opiekę nad uczniami podczas zajęć rekolekcyjnych w kościele sprawują nauczyciele religii.
1. Uczniowie zgłoszeni do świetlicy szkolnej korzystają z zajęć organizowanych przez świetlicę w szkole w godzinach pracy świetlicy.
2. Uczniowie nie uczestniczący w zajęciach rekolekcyjnych w kościele objęci są opieką świetlicy szkolnej.
3. Uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej są odprowadzani do kościoła i przyprowadzani po zajęciach rekolekcyjnych do szkoły przez nauczyciela.
4. W czasie rekolekcji jest obiad dla wszystkich korzystających z obiadów w stołówce szkolnej.
5.Uczniowie klas 1- 3 korzystający z obiadu, a nie zgłoszeni na świetlicę są po zajęciach rekolekcyjnych w kościele przyprowadzani na obiad do szkoły przez nauczyciela.

Wyniki akcji Góra Grosza

Podczas zbierania grosików zorganizowano także dwa konkursy szkolne.  Konkurs na najładniejsze pudełko-skarbonkę oraz na największą liczbę zebranych monet w przeliczeniu na jednego ucznia.

Oto wyniki:

pudełko-skarbonka

I miejsce- klasa III a (skarbonka dzik),

II miejsce- klasa III c (skarbonka robot)

III miejsce- klasa II c (skarbonka miś)

Największą liczbę zebranych monet w przeliczeniu na jednego ucznia zebrały:

I miejsce – klasa III b

II miejsce- klasa IV b

III miejsce- klasa IV a

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za każdy grosik!