Konkurs języka angielskiego YOUNG MASTER

10 czerwca odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Young Master, organizowany przez Szkołę Podstawową w Studzionce.  W konkursie uczestniczyło 13 uczniów szkół podstawowych. Konkurs miał formę testu składającego się z 50 pytań. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z komunikacji, czytania ze zrozumieniem, gramatyki, słownictwa oraz elementów kultury krajów anglojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowali:

Zuzanna Kobiela (kl.VIa), która zajęła I miejsce, zdobywając 45 pkt. oraz Ryszard Odlanicki-Poczobutt (kl.Vb), który również spisał się znakomicie – otrzymał 40 pkt.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jedna myśl w temacie “Konkurs języka angielskiego YOUNG MASTER”

  1. Gratuluję Zuzka. Świetnie. Może kiedyś zostaniesz tłumaczem??? Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.