TENIS STOŁOWY W CHYBIU

4 marca 2015r. w hali sportowej w Chybiu odbyły się rejonowe zawody w tenisie stołowym. Rywalizowali ze sobą tenisiści z powiatu pszczyńskiego i cieszyńskiego. Naszą szkołę na tych zawodach reprezentowła drużyna dziewcząt w składzie; Wiktoria Staroń, Julia Iskrzycka, Emilia Śleziona i Patrycja Pastuszka (rezerwowa). Wielkim sukcesem było zdobycie przez Wiktorię po bardzo wyrównanej walce II miejsca w punktacji indywidualnej. Zaś w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły III miejsce. Życzymy naszym tenisistkom dalszych sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku.

Jedna myśl w temacie “TENIS STOŁOWY W CHYBIU”

  1. Dziewczyny , gratuluję !!!! Widziałam Wiktorię w akcji. Niewielka, filigranowa ale parę w rękach ma. Potencjał do wykorzystania. Dziewczyny pokazały że nie tylko chłopcy osiągają wyniki w sporcie. Gratuluję jeszcze raz. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.