Konkurs Logicznego Myślenia

Konkurs Logicznego Myślenia17 marca 2015 (wtorek)

Instrukcja  wypełniania kart odpowiedzi

Zadania z poprzednich edycji konkursu:

Poziom 1 (kl. I-III): Test 1, Odpowiedzi-test 1;Test 2, Odpowiedzi-test 2; Test 3, Odpowiedzi-test 3Test 4, Odpowiedzi – test 4

Poziom 2 (kl. IV-VI): Test 1, Odpowiedzi-test 1; Test 2, Odpowiedzi-test 2; Test 3, Odpowiedzi-test 3; Test 4, Odpowiedzi-test 4

Wyprawa na Grenladię

Wiosna – tuż – tuż – a uczniowie klasy III a podróżowali po mroźnej Arktyce. 10 marca zakończył się klasowy konkurs wiedzy o tej mroźnej części świata. Wyruszyliśmy tam za sprawą pana Czesława Centkiewicza i jego interesującej książki pt. „Anaruk, chłopiec z Grenlandii”. Wiedza dzieci była ogromna, po dogrywce udało nam się wyłonić zwycięzców:

I miejsce – Dominika Bassara i Martyna Kijok,

II miejsce – Aleksandra Warchał,

III miejsce – Dariusz Ryguła

Zdjęcie0388

Piękna praca Zofii Kowol

Wzajemny szacunek

Chłopcy z III a, o swoje koleżanki troszczą się co dzień, nie tylko od święta. W Dniu Kobiet życzyli wszystkim dziewczynom – Święta przez cały rok! O ich troskliwości świadczą zdjęcia.

ripley

10 marca, dziewczyny pamiętały o męskiej części swojej klasy

i z okazji Dnia Mężczyzny życzyły im, aby:

Byli pomocni jak komputer,

szybcy jak japoński skuter,

sympatyczni jak maskotka

i słodziutcy jak szarlotka!

Dzień Męzczyzny