Dzieci Dzieciom

Zapraszamy wszystkich przedszkolaków na  koncert, który odbędzie  się w Pszczyńskim Centrum Kultury, w „Klubie pod 13”. Koncert z cyklu „Poezja z muzyką w tle” tym razem dedykowany jest  najmłodszym widzom. Wśród występujących zobaczymy naszych trzecioklasistów!

DzieciDzieciom

Koncert dla Rodziców

4 czerwca uczniowie klasy Ib świętowali Dzień Mamy i Taty. Wydarzenie poprzedziło przygotowanie zaproszeń, upominków i programu artystycznego. Występy dzieci obejmowała gra na dzwonkach i fletach oraz recytacja i śpiew. Uczniowie grający na dzwonkach i fletach pracują na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych, więc koncert był podsumowaniem i pokazaniem ich tegorocznych osiągnięć. Dzieci uczęszczające na zajęcia gry na flecie ćwiczą pod czujnym okiem Pani Anny Granatyr – Spychały, która     z pasją i zaangażowaniem uczy tej niełatwej sztuki gry na instrumencie. Wśród artystów nie zabrakło wspaniałych recytatorów i wokalistów, którzy również pokazali swoje umiejętności sceniczne. Dziękujemy bardzo Rodzicom za zaangażowanie w nasz koncert poprzez przygotowanie słodkiego poczęstunku. Gratulujemy dzieciom występu, a Rodzicom tak wspaniałych artystów!

IMG_0890 IMG_0891

IMG_0892 IMG_0896