Pasowanie „Żyrafek”

Jestem Przedszkolakiem8 listopada odbyła się w naszym Przedszkolu ważna uroczystość. Było to oficjalne przyjęcie w poczet pełnoprawnych przedszkolaków dzieci z najmłodszej grupy „Żyrafek”, prowadzonej przez Panie: Aleksandrę Spendel i Tatianę Drzał.

Przejęte „Żyrafki” zaprezentowały gościom bogaty program artystyczny: pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, a nawet odtańczyły śląski taniec „Grozik”. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie, po którym pani dyrektor Jolanta Rudka wielką zaczarowaną kredką pasowała każde dziecko na Przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i Medale Super Przedszkolaka, a po części oficjalnej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

Tatiana Drzał