Sztafety

16 maja 2012 r. chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły uczestniczyli w sztafecie 4×100 m i sztafecie szwedzkiej (100, 200, 300, 400 m) na szczeblu gminnym. Zawody te wprowadzono do kalendarza imprez sportowych po bardzo długiej przerwie.

Bardzo dobrze spisały się dziewczęta, które zdobyły 1 miejsce w sztafecie 4×100 m i 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej. Chłopcy zajęli odpowiednio 7 i 6 miejsce. Dziewczyny awansowały do zawodów powiatowych i zajęły na tych zawodach 2 miejsce w sztafecie 4×100 m i 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej.

Szkołę reprezentowali: Karolina Kalinowska, Klaudia Skrzypczyk, Marta Kotwasińska, Katarzyna Wolszczak, Natalia Poleś, Natalia Szmuk, Grzegorz Ryguła, Robert Warkocz, Damian Bojdoł, Piotr Brauntsch i Wojciech Lazar.

Brawo Zawodnicy!