Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim- Istebna 2012

Dzisiaj  młodzi narciarze  wzięli udział w MISTRZOSTWACH PSZCZYNY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM  w Istebnej – Złoty Groń. Zimowa aura w Beskidach dopisała, chociaż u nas śniegu mało. W zawodach wzięło udział dwunastu uczniów:  6 dziewczynek oraz 6 chłopców. Nasza szkoła zdobyła IV miejsce w tych mistrzostwach.

Najlepsze wyniki uzyskali:Karolina Olszowiec (klasa I b) IV miejsce dziewcząt w kategorii MIKRUS, Oskar Psik (klasa III b) IV miejsce chłopców w kategorii MIKRUS, Maciej Ochot (klasa III a) VI miejsce w kategorii MIKRUS, Marceli Pychyński (klasa V b) II miejsce w kategorii STARSZYCH CHŁOPCÓW oraz Agnieszka Szweda (klasa V b).

Ponadto szkołę reprezentowali: Ola Klyszcz (klasa III b), Paweł Psik (klasa I b), Maja Bilek (klasa II b), Marta Kotwasińska (klasa V b), Kasia Nowak (klasa VI a), Piotr Brauntsch (klasa VI a )  oraz Patryk Tatarczuch (klasa IV b).

Zobacz zdjęcia z zawodów.

Podziękowania dla Państwa Olszowiec za piękne zdjęcia!

Wyjazd do teatru

Z samego rana uczniowie klas IV stawili się pod szkołą by pojechać do Teatru Ziemi Rybnickiej na przedstawienie będące adaptacją książki C.S.Lewisa „Opowieści z Narnii”. Było to przedstawienie kukiełkowe opowiadające historię dwójki dzieci – Mai i Ryśka, które przez szafę dostały się do tajemniczej krainy – Narnii.

To drugi wyjazd do teatru dzieci z naszej szkoły w tym roku szkolnym. Teraz czas na klasy VI.