Grudzień na sportowo

6 grudnia odbył się Szkolny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów klas IV-VI. W turnieju brało udział pięć zespołów: FC Przystojniaki, Czarne Orły, Biali Trampkarze, Królewskie Tygrysy i Białe Ognie.

Mecze rozgrywane były ww systemie „każdy z każdym”. Walka była bardzo zacięta a o pierwsze miejsce walczono w rzutach karnych. Ostateczna kolejność miejsc była następująca:

  1. miejsce FC Przystojniaki (Kułagowski K., Operchalski P., Kępka Sz., Klimek M.)
  2. miejsce Królewskie Tygrysy (Żywczok A., Warkocz R., Anderko W. Ryguła G. Ryba M.)
  3. miejsce Białe Ognie (Uliasz M., Wiencek R., Sosna B., Grzywa S., Kokot T.)

10 grudnia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Ryguła Magdalena, II – Walasik Żaneta, III – Urbańska Paulina. Wśród chłopców I miejsce zdobył Kułagowski Kami, II – Operchalski Paweł, III – Kłapyta Krzysztof.

Zachęcamy uczniów do udziału w zajęciach tenisa stołowego i podtrzymywania tradycji tej dyscypliny sportowej w naszej szkole.

Zajęcia tenisa stołowego odbywają się w naszej szkole w poniedziałki od godz. 16.10 i w piątki od godz. 15.20