Zawody gminne w tenisie stołowym

14 stycznia 2010 odbyły się w naszej szkole gminne zawody dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Startowały 4 drużyny dziewcząt i 7 – chłopców. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt zwyciężyła nasza szkoła. Drugie miejsce zdobyła SP 9 z Łąki a trzecie SP 12 ze Studzionki.

W skład naszej drużyny wchodziły Konieczny Patrycja, Maindok Sandra i Ryguła Magdalena. W klasyfikacji indywidualnej 1 miejsce zajęła Konieczny Patrycja, 2 – Michalska Katarzyna z SP 9 w Łące, 3- Markiton Agnieszka z SP 12 w Studzionce.

W klasyfikacji drużynowej chłopców 1 miejsce zdobyła SP 9 w Łące, 2 – SP 15 w Jankowicach a 3 – SP 6 z Czarkowa. Nasi chłopcy grający w składzie : Kułagowski Kamil, Operchalski Paweł i Kłapyta Krzysztof, zajęli 4 miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Zawody na szczeblu powiatowym odbędą się 10 lutego 2010 r. w naszej szkole. Do tego etapu przeszły zespoły, które zajęły 1 i 2 miejsce.