Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2007r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie klas IV przygotowali program artystyczny, poprzez który w imieniu dzieci ZSP w Piasku wyrazili wdzięczność i podziw dla wszystkich pracowników szkoły i przedszkola.

W przedstawieniu pt. „Co ja tutaj robię” dzieci w humorystyczny sposób pokazały ciężką pracę nauczycieli, którzy na co dzień w klasie pracują z różnymi „indywidualnościami”. Program artystyczny uświetnił występ uczennic klasy IIIb – „trzech tenorów” oraz nastrojowy taniec zespołu „Mali Pioskowianie”. Były życzenia wyrażone słowem i piosenką, jak również zawarte w laurkach przygotowanych i wręczonych wszystkim pracownikom zespołu przez Szkolną Radę Uczniowską.

Przedstawienie “Co ja tutaj robię”
Klasa “indywidualności”
57.JPGWystęp “trzech tenorów”