Dzień Chłopca w naszej szkole

Z okazji Dnia Chłopca samorząd szkolny zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV – VI. Tym razem uczniowie bawili się wspólnie na sali gimnastycznej. Humory dopisywały wszystkim, można było zamówić dedykację, zatem dyskotekę można zaliczyć do udanych.

chłopcy z IV a i b
Kacper i Karolina
Klaudia, Nadia, Dominik i Bartek
Dominik i Madzia
dziewczyny z kl. VI
Ania i Miłosz
taniec klas VI

relacja klasy Vb

Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopca.
Odbyła się ona 5 października na sali gimnastycznej. Uczestniczyły w niej wszystkie klasy 4-6. Nasza klasa doszła trochę później, ponieważ wszyscy byli w klasie i zajadali się pysznym ciastem, które upiekła mama Natalii.
Podczas dyskoteki można było składać dedykacje. Dziewczyny z naszej klasy złożyły dedykację chłopcom oraz wychowawczyni.
Wszystkie klasy starsze dobrze się bawiły w rytmie muzyki. Dziewczyny z szóstych klas wykonały nawet choreografię do jednej piosenki! Ogólnie wszystkim się podobała ta dyskoteka!
(opracowała Gosia K.)
A poniżej można obejrzeć zdjęcia:

nasza klasa
życzenia dla chłopców