5 myśli w temacie “Dzień Bezpiecznego Internetu”

  1. Internet jest tylko wtedy niebezpieczny kiedy się o to prosimy!!!

  2. Nasza szkoła może też by zrobiła żałobe i księgę kondolęcyjną

  3. @Adam
    O ile się nie mylę, notka wcześniej była o bykach. „kondolęcyjną” ? A nie czasem „kondolencyjną”? Jeśli się mylę to sorry, acha, Jagoda co miałaś na myśli pisząc „Internet jest tylko wtedy niebezpieczny kiedy się o to prosimy!!!”? Czy to znaczy, że wszystkie o wszystkie trojany, które miałam na kompie się prosiłam? Hm…Nie, raczej nie :) Pozdrawiam.

  4. @ Inusia Czy to znaczy, że wszystkie o wszystkie trojany, które miałam na kompie się prosiłam? Hm…Nie, raczej nie

    Raczej tak. Przy zapewnieniu odpowiednich zabezpieczeń, przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i używaniu normalnej przeglądarki nie powinnaś mieć problemów.

Możliwość komentowania została wyłączona.