SZLACHETNA PACZKA 2021

Tradycyjnie już przed Świętami Bożego Narodzenia chcemy pomagać innym będącym w potrzebie. Wielokrotnie pokazaliśmy jak wspólnie wiele potrafimy zrobić.

W tym roku w ramach ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA 2021  jako ZSP w Piasku wybraliśmy rodzinę – samotną matkę z małym synkiem. Sytuacja finansowa rodziny jest bardzo trudna.

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o włączenie się
do świątecznej pomocy
.

Dary w postaci datków pieniężnych lub konkretnych rzeczy materialnych zbieramy w terminie od 17 listopada (środa) do 8 grudnia (środa).

Jeśli chcecie Państwo włączyć się w naszą akcję prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym poprzez pocztę pedagog@zsppiasek.pl lub przez dziennik elektroniczny w celu bieżącego monitorowania i ustalania aktualnych potrzeb.

Kod wybranej przez nas Rodziny to: SLA-3874-73451
Dane dotyczące sytuacji oraz szczegółową listę potrzeb Rodziny, możliwą do wydrukowania, znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem.

→ Lista potrzeb wybranej rodziny ←