DAISY OTRZYMAŁA JUŻ NASZE LISTY!

Herbatka u księżnej 4

Witam Was, kochani!
Niedawno gościłam w Waszej szkole, gdzie realizowany jest projekt związany z moją osobą: „Daisy – perła (z) Pszczyny”. Prosiłam Was
o napisanie do mnie krótkich wiadomości. W połowie października otrzymałam pierwsze z nich. Za wszystkie bardzo dziękuję!
Liścik od Marty z 4a spodobał mi się szczególnie.

Ostatnie spotkanie przy herbatce z księżną Daisy, w postać której wcieliła się Zosia z 7a, było bardzo udane i cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Uczniowie klas siódmych: Zosia i Dorotka (z 7a) oraz Marta, Ola, Emilka K., Miłosz, Błażej, Wojtek A., Wojtek K. i Mikołaj (z 7c), którzy o Daisy wiedzą już prawie wszystko, odpowiadali swoim kolegom na wszystkie nurtujące ich pytania. Sama Daisy, czyli wspomniana już Zosia, bardzo ciekawie opowiadała o swoim życiu w Pszczynie i Książu, zainteresowaniach (co lubiła jeść, w co się ubierać) i o tym, jak wojna wpłynęła na losy angielskiej arystokratki. Uważni słuchacze mogli rozwiązać poprawnie quiz, młodsi uczniowie pokolorować obrazki. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali słodkie upominki. Dlaczego na opakowaniu cukierków była stokrotka? Ci, którzy nadal nie znają odpowiedzi, dowiedzą się już wkrótce, gdy Daisy odwiedzi nas po raz kolejny.

Gorące podziękowania przesyłamy panu Dariuszowi Pecynie za pomoc w przygotowaniu nagłośnienia i dostarczenie pocztówek z Pszczyny.
                                                                                                                                  Marta z 7c