VII MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

VII Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym zostały zorganizowane w naszej szkole

2 grudnia 2013 r. Zawody te, w których mogą brać udział wszyscy chętni uczniowie, mają na celu popularyzację gry w tenisa stołowego wśród naszych uczniów, ponieważ w tej dyscyplinie nasza szkoła ma wieloletnie tradycje. Chcemy także zachęcić ich do nauki gry i uczęszczania na pozalekcyjne zajęcia tenisa w naszej szkole prowadzone przez trenera p. Zbigniewa Halamę. Uczniowie biorą również udział w przygotowaniu zawodów oraz wzajemnie sobie sędziują.

W czasie zawodów zostają wyłonieni najlepsi zawodnicy, którzy reprezentują szkołę na zawodach gminnych. W tym roku udział w zawodach wzięła największa jak dotąd liczba uczniów, bo aż 28: 6 dziewczynek z kl. IV, 12 dziewcząt z kl. V – VI, 4 chłopców z kl. IV i mł. oraz 6 chłopców z kl. V – VI.

Wszyscy zawodnicy toczyli zacięte boje o jak najlepsze miejsca, w dobrej sportowej rywalizacji, kibicowali sobie i wspierali się nawzajem.

Wyniki końcowe:

Dziewczęta kl. IV:                      IMG_7586

I miejsce – Iskrzycka Julia

II miejsce – Bilek Maja

III miejsce – Pastuszka Patrycja

Dalsze miejsca zajęły:

• Kamila Kędzior,
  • Paulina Bołtrukiewicz,
  • Anna Mazur.

IMG_7588Dziewczęta kl. V – VI:

I miejsce – Kłapyta Zofia

• Mazur Wojciech,
  • Poloczek Mikołaj,
  • Czabok Stanisław.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy p. Zbigniewowi Halamie za poprowadzenia zawodów. P. Ludwik Kania i „Supersam Jabłońscy” ufundowali słodkie upominki – dziękujemy.

Wszystkich uczniów zachęcamy do doskonalenia swoich umiejętności i aktywnego spędzania czasu wolnego na zajęciach tenisa stołowego.

Jadwiga Mazurczyk