Omnibus 2013

28 maja  odbył się w Szkole Podstawowej nr 11 w Porębie VI Konkurs „Omnibus” 2013. Jest to konkurs przeznaczony dla uczniów klas I – III. Biorą w nim udział reprezentanci prawie wszystkich szkół gminy Pszczyna, więc konkurencja jest duża. Konkurs sprawdza wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin. W drodze eliminacji wybiera się po jednym uczniu z klasy pierwszej drugiej i trzeciej z każdej szkoły. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Martyna Kijok z klasy Ia, Maksymilian Malcharek z klasy IIb  oraz Inga Marekwia z klasy IIIb. I mamy sukcesy: Martyna zajęła II miejsce w kategorii klas pierwszych, Maks zajął III miejsce w kategorii klas drugich. Inga zajęła V miejsce w kategorii klas trzecich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!