KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

19 i 20 grudnia w szkole odbył się kiermasz świąteczny, którego celem było zebranie środków finansowych na rehabilitację ucznia
klasy 3 – Oskara – poruszającego się na wózku inwalidzkim.
Na stoiskach można było zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby: choinki, stroiki, bombki, aniołki oraz kartki bożonarodzeniowe i pierniki.
W organizację kiermaszu włączyła się cała społeczność szkolna. Uczniowie w ramach zajęć technicznych, wychowawczych, dodatkowych oraz warsztatów świątecznych przygotowali ozdoby i kartki. Wychowankowie klasy 3ci upiekli na lekcjach pierniczki. Wielu uczniów
i nauczycieli wykonało ozdoby w domu, a następnie przekazało je na kiermasz. Obsługą stoiska zajmowali się członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, Nauczycielom i paniom z obsługi.
Podczas kiermaszu zebrano kwotę w wysokości 1700 złotych, która została przekazana rodzicom Oskara.