WIZYTA PODOPIECZNYCH DOMU KULEJĄCYCH ANIOŁÓW W NASZEJ SZKOLE

Wczorajszego dnia, tj. 20 grudnia, naszą szkołę odwiedzili goście z Domu Kulejących Aniołów. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu w ramach spotkania przygotowali gry integracyjne – zabawa z kłębkiem wełny oraz kalambury, materiały do stworzenia kartek świątecznych i słodki poczęstunek.
Zabawy umożliwiły bliższe, wzajemne poznanie się i odkryły nasze pokłady kreatywności.
Dla wszystkich był to ciekawie i mile spędzony czas.
Dziękujemy!

Choinka / zamek

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Kreatywne Prace Plastyczne. Wykonali dwa kolejne zadania wyznaczone na grudzień.

Artyści wyrażali swoje rozumienie świata za pomocą impresji plastycznych. Nabyli osiągnięcia w zakresie percepcji wizualnej, obserwacji i doświadczeń.

Znaczącym celem zajęć z arteterapii było rozwijanie samodzielności, wzmacnianie poczucia sprawczości i wiary we własne siły. Leczenie sztuką redukujące lęk, stres, zmniejszające poziom agresji oraz podnoszenie samooceny.

Prace absolwentów naszej szkoły są opublikowane na stronie Fb KPP (pod postem grudzień) w celu popularyzacji twórczości plastycznej uczniów. Zachęcam do lajkowania prac plastycznych.