Wycieczka kl. 7B iC

W piątek 21 maja odbyła się piesza wycieczka dwóch klas siódmych. Miejscem docelowym był ośrodek sportowo – rekreacyjny „Dokawa”. Wszyscy uczniowie z radością i entuzjazmem przyjęli wiadomość o realizacji ich wspólnego wyjścia  – czekali na taką formę wzajemnych kontaktów rówieśniczych bardzo długo. Nawet cudowna, słoneczna pogoda spełniła nasze najśmielsze oczekiwania! Wszyscy spragnieni wzajemnych –  rówieśniczych relacji spędzili ten czas na rozmowach, zwierzeniach, spacerach (podziwiając alpaki) oraz rozgrywkach sportowych (siatkówka, badminton). Jednakże najwięcej radości i zadowolenia sprawiło wspólne ucztowanie przy stole i zajadanie się zamówioną pizzą i frytkami. Był to bardzo, bardzo udany dzień. Bogaty w różne wrażenia, ale najważniejsze, że mogliśmy „BYĆ RAZEM”