Nowa Poradnia Psychologiczna w Pszczynie

Do rodziców uczniów w wieku 6-21 lat.

 Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży w Pszczynie, ul. Paderewskiego 3 działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia od 01.04.2021 roku. Przyjmujemy pacjentów/pacjentki w wieku szkolnym oraz uczących się w szkołach ponadpodstawowych. W ramach poradni oferujemy usługi w zakresie poradnictwa i wsparcia psychologicznego dla dzieci i ich rodzin. Propozycje oddziaływań dopasowane są optymalnie do potrzeb młodego pacjenta/pacjentki i jego/jej rodziny.

Celem ośrodka jest pomoc rodzicom i opiekunom w zrozumieniu problemów ich podopiecznych oraz wsparcie w poszukiwaniu adekwatnych rozwiązań. W dobie pandemii i izolacji wszyscy mierzymy się z niepokojem doświadczamy przeciążenia, osamotnienia, lęku. Zachęcamy rodziców do kontaktu telefonicznego 515-804-156 z poradnią psychologiczna dla dzieci i młodzieży

          Zespół Psychologiczny i Pedagogiczny Poradni

https://www.bk-europe.pl/index.php/pl/osrodki/osrodek-psychoprofilaktyki-w-pszczynie

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W CZASIE PANDEMII KORONOWIRUSA – GDZIE JESZCZE MOŻNA SZUKAĆ POMOCY?

Jeśli lęk utrudnia CI skupienie się na nauce, rodzinie, pracy lub masz stany depresyjne warto skorzystać z profesjonalnej pomocy:

CENTRUM WSPARCIA DLA OSÓB W STANIE KRYZYSU PSYCHICZNEGO

800-70-2222

Z pomocy Centrum Wsparcia może skorzystać każdy, kto czuje, że jest w stanie kryzysu psychicznego oraz wszystkie osoby które potrzebują pomocy, rozmowy, porady, wsparcia psychologicznego lub rozmowy z psychiatrą.  

CAŁODOBOWY DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA

800121212