Szlachetna Paczka 2019

W tym roku po raz kolejny przed Świętami Bożego Narodzenia włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”.

Zrobiliśmy dużą paczkę, w której staraliśmy sie zaspokoić najważniejsze potrzeby rodziny. Udało sie!!! Także specjane upominki zostały przekazane każdemu z jej członków :). 33 paczki zostały dostarczone  w sobotę 7 grudnia do magazynu w Czechowicach – Dziedzicach.

doreczenie

Tegoroczną Szlachetną Paczkę udało nam sie przygotować dzięki wspólnym wysiłkom rodziców, dzieci i grona pedagogicznego naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, ale w bardzo dużym stopniu do jej powstania przyczynili się również pracownicy Specjalistycznego Gospodarstwa Ogrodniczego Marek Dzida z Goczałkowic Zdroju a także Piekarnia – Cukiernia ” U Brzęczka”.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli  serca na potrzeby wybranej przez nas rodziny i swoją pomocą wsparli nasza akcję. Z relacji wolontariuszki wiemy, że rodzina bardzo się ucieszyła z każdego podarunku i … były łzy wzruszenia.

Jeszcze raz gorąco dziekujemy. Kolejny raz przekonaliśmy się, że razem możemy naprawdę wiele.

SZP