Czarodziej słowa… Szkolny Konkurs Recytatorski

W ubiegły piątek znajomością wierszy Juliana Tuwima chwaliło się jedenaścioro uczniów klas IV-VIII. Jury – Pani Barbara Psik, Pani Halina Kędzior i Pani Agnieszka Jarosz – oceniały uczestników, biorąc pod uwagę: dobór tekstu, interpretację utworu, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Występ przed publicznością, zwłaszcza przed kolegami i koleżankami, zawsze stanowi wyzwanie, dlatego każdemu uczestnikowi należą się gratulacje. Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców: Natalię Jabcoń (I miejsce za recytację wiersza „Zupełnie nieznajomej, raz widzianej”), Hannę Komander (II miejsce) i Martynę Olszowiec (III miejsce). Karolinie Olszowiec, Martynie Kłosce i Marcinowi Anderce przyznano wyróżnienia.
Nagrody ufundowali: Rada Rodziców, właściciel Parku Linowego w Goczałkowicach Zdroju, właściciele sklepów: „Supersam” i „C&H”.

BeFunky-collage