Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W związku z pracami remontowymi, które spowodowały,
że w poniedziałek 3 września nie będziemy mogli skorzystać z naszej sali gimnastycznej Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019  w naszej szkole będzie miało trochę odmienną formę.
Uczniów klas pierwszych z rodzicami zapraszamy na godzinę 11.00. do szkoły na małą salę korekcyjną, tam odbądzie się Powitanie Pierwszaków, spotkanie z dyrektorem i wychowawcami.

Wtorek  w naszej szkole będzie „Dniem z Wychowawcą „, na stronie internetowej oraz przed wejściem do szkoły w piątek 31. 08. zostanie umieszczony harmonogram zajęć dla uczniów poszczególnych klas na wtorek – 4 września.

O godzinie 10.00 w poniedziałek 3 września odbędzie się Msza święta w kościele parafialnym, po której  wicedyrektor i wychowawcy przekażą najważniejsze informacje, które zostaną także umieszczone na naszej stronie internetowej.